STATICKÉ OBRÁZKY V PREZENTACÍCH UŽ NA PŘESVĚDČENÍ KLIENTŮ NESTAČÍ. POKUD CHCETE SVŮJ PRODUKT SKUTEČNĚ EFEKTIVNĚ ODPREZENTOVAT A NEMŮŽETE HO S SEBOU NA OBCHODNÍ SCHŮZKU PŘINÉST, NA SNADĚ JE VIZUÁLNĚ ATRAKTIVNÍ ALTERNATIVA. INTEGRUJTE DO SVÝCH PREZENTACÍ VÁŠ PRODUKT VE FORMĚ INTERAKTIVNÍHO 3D MODELU.

Vizualizace, která zaujme

Obohaťte svoje prezentace o realistické 3D vizualizace vašeho produktu. Pokud si klient nemůže váš produkt ohmatat, může si ho prohlédnout za všech stran díky interaktivním modelům v PRESENTIGO. Díky tomu mohou vaši obchodníci snáze odprezentovat přidanou hodnotu produktu.

Zprůhledněte, rozložte, konfigurujte

Na interaktivním modelu snadno předvede veškeré funkce, jednotlivé součástky nebo umožníte zákazníkům zvolit si z různých variant provedení produktu. Díky 3D přinesete zákazníkům mnohem realističtější zkušenost, než jakou umožňují obyčejné ilustrace, blueprinty a fotky.

Kreativní storytelling

3D můžete kreativně využít i při prodeji služeb nebo pro vysvětlení komplexních procesů (např. problém od jeho identifikace po řešení). Storytelling umožňuje atraktivním způsobem vizualizovat, jak vaše služba funguje a co přináší.