NUDÍ VAŠE PREZENTACE ZÁKAZNÍKY? MAJÍ NEMĚNNOU LINEÁRNÍ  STRUKTURU, TAKŽE SE NEDOKÁŽÍ PŘIZPŮSOBIT UNIKÁTNÍM POŽADAVKŮM VAŠICH KLIENTŮ? V PRESENTIGO JSME TENTO PROBLÉM VYŘEŠILI PLATFORMOU PRO TVORBU RESPONZIVNÍCH PREZENTACÍ, TEDY TAKOVÝCH, KTERÉ VÁM UMOŽNÍ KDYKOLIV SE PŘESUNOUT K JAKÉMUKOLIV TÉMATU, KTERÉ VAŠE KLIENTY ZAJÍMÁ.

Prezentace, která se umí přizpůsobit

Každý klient je unikát. Každý klade jiné otázky.

Díky interaktivnímu menu můžete dynamicky měnit směr prezentace. Reagujte na potřeby zákazníka a jeho dotazy kdykoliv během schůzky.

Ať už jde o vaše produktové portfolio, zákaznická doporučení nebo certifikace, budete vždy připraveni.

Persony a scénáře

Vaši obchodníci přicházejí do styku s různými typy manažerů. Na základě předdefinovaných person pak mohou vaši obchodníci při prezentaci použít různé připravené scénáře. Díky tomu s každým manažerem mluvíte jeho jazykem, dáváte mu pro něj relevantní informace a zvyšujete svojí šanci na úspěch.

Různá hloubka detailu

PRESENTIGO umožňuje skládání informací do vrstev, takže pokud zákazníka zajímá jen vizualizace produktu, nezdržujete ho dalšími informacemi. Pokud si ale vyžádá technické specifikace, certifikace nebo podrobné analýzy, můžete mu je z primární vizualizace snadno zpřístupnit. Díky tomu jsou vaši obchodníci vybaveni na všechny situace, ve kterých se během jednání mohou ocitnout.