SPRAVUJTE SVŮJ OBSAH SNADNO A RYCHLE. NAHRAJTE VŠECHNY SVÉ PREZENTACE DO JEDNOTNÉHO CLOUDU, AKUTALIZUJTE JE NA VŠECH ZAŘÍZENÍCH OBCHODNÍKŮ ONLINE. OBSAH JE PŘÍSTUPNÝ I OFFLINE, PO PŘIPOJENÍ SI PAK STAHUJE VEŠKERÉ AKTUALIZACE.

Materiály vždy po ruce

Díky centralizované povaze PRESENTIGO si můžete být jistí, že vaše obchodní materiály a nástroje pro řízení týmu jsou vždy k dispozici, ať už jsou vaši obchodníci kdekoliv.

Platforma je přístupná na zařízeních všech velikostí (mobily, tablety, notebooky) a všech hlavních operačních systémech.

Ať online nebo offline, vy ani váš tým nikdy nebudete bez nástrojů, které potřebujete k efektivní prezentaci společnosti.

Automatické aktualizace

Mějte jistotu, že obchodníci vždy používají nejnovější verze prezentací. Díky jednotnému cloudu a firemním účtům, jsou všechny prezentace nahrané na jediném místě.

Pokud prezentaci upravíte a nahrajete do PRESENTIGO, zařízení, na kterých vaši obchodníci prezentují, si automaticky stáhnou upravenou verzi.

 

Správa uživatelů

Různé části vašeho prodejního týmu potřebují přístup k různým materiálům. V PRESENTIGO vytvoříte složky a skupiny, kterým snadno spravujete oprávnění.  Můžete také nastavit práva na využití materiálu pouze určitým způsobem (pouze číst, číst a upravovat).