JAK POKROČILÉ FUNKCE VE 3D MĚNÍ BYZNYS VÝROBNÍCH SPOLEČNOSTÍ

Určitě víte, že konkurence mezi výrobními firmami se neustále stupňuje. V těchto konkurenčních podmínkách hledají výrobci různé způsoby, jak být o krok napřed.
Výrobní společnost BORCAD zaměřená na řešení pro železniční přepravu, hledala něco nového a neotřelého. Způsob, jak prezentovat různé varianty produktu bez staromódních katalogů nebo vzorníků a zároveň zanechat nezapomenutelný dojem.

3D KATALOG VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ S DIGITÁLNÍM VZORNÍKEM

Vzali jsme CAD soubory nové produktové řady sedadel BORCAD, konvertovali je do vysoce kvalitních 3D modelů a integrovali je do jejich PowerPoint prezentace. Mimo interaktivních prvků, díky kterým může zákazník snadno projít funkce sedadel, jsem přidali i digitální vzorník, díky kterému si může vybrat barevnou kombinaci. Nyní už zákazníci nehádají, jak budou sedadla v různých variantách vypadat, mohou si upravené sedadlo prohlédnout přímo v prezentaci.

KAŽDÝ OBCHODNÍK SI MŮŽE VYBRAT ZAŘÍZENÍ

Protože je PRESENTIGO multiplatformní nástroj, obchodníci z BORCADu mohou prezentovat na jakémkoliv zařízení, které jim vyhovuje. Ať už jde o laptop, dotykovou televizi, tablet nebo dokonce mobilní telefon, prezentace vždy vypadají skvěle.