JAK OSLOVIT VIP KLIENTELU DÍKY NELINEÁRNÍ PREZENTACI

Společnost Foxconn nabízí kompletní řešení v IT od produkce spotřební elektroniky až po výrobu součástek pro komunikační a elektronická zařízení. Patří mezi světové leadery v inovacích a vývoji a přesně tak také chtěli společnost prezentovat svým VIP klientům.

NAŠE ŘEŠENÍ

Proto jsme pro Foxconn vytvořili vizuálně zajímavou interaktivní prezentace, jejímž účelem je hlavně představení společnosti, jejích úspěchů a cílů. Díky zajímavému designu a 3D prvkům prezentace podtrhuje inovativní smýšlení Foxconnu jako společnosti a dokáže tak přesvědčivě předávat identitu firmy potenciálním zákazníkům a partnerům. Prezentace se používá jak na eventech na dotykových obrazovkách, kde si ji mohou projít sami zákazníci, tak na samostatných jednáních, kde ji zástupci společnosti ukazují na tabletech nebo noteboocích. Díky tomu, že je PRESENTIGO multiplatformní, není problém spustit prezentaci na jakémkoliv zařízení.

VÝSLEDEK

Díky jednoduchému a přesto atraktivnímu designu mají zástupci Foxconnu vždy k dispozici interaktivní prezentaci společnosti, která jim pomáhá dělat dojem na potenciální zákazníky.