JAK 3D MODEL POMÁHÁ VYSVĚTLIT KOMPLEXNÍ A MULTIFUNKČNÍ PRODUKT

Náš zákazník, společnost LINET Group SE, celosvětový leader ve výrobě zdravotních postelí, vyvinul nový produkt –  multifunkční postel pro zdravotnická zařízení. V LINET ale zjistili, že vysvětlit všechna tato vylepšení běžnou prezentací není snadné. Chtěli, aby jejich prezentace byly názorné, zajímavé a jednoduše představily komplexitu jejich produktu.

NAŠE ŘEŠNÍ

Převedli jsme klientovy CADy do interaktivního 3D modelu a ten vložili do klasické PowerPoint prezentace. Protože je PRESENTIGO multiplatformní, obchodníci LINET teď mohou prezentovat na jakémkoliv zařízení, pro které se rozhodnou a jednoduše demonstrovat produkt v celé jeho kráse. Krom 3D se dá celá prezentace upravovat v MS PowerPoint, takže je velice snadné aktualizovat zastaralé informace. LINET tak povýšil obsah svých prezentací na úplně novou úroveň a usnadnil už tak dost náročný úkol obchodníků.

VÝSLEDEK

Díky PRESENTIGO připravíte vašim zákazníkům neopakovatelnou zkušenost a zároveň dokážete snadno vysvětlit i komplexní koncepty. Proč nudit klienty desítkami slidů, když můžete předběhnout konkurenci díky zajímavému a hodnotnému obsahu?