JAK VÝROBCE HIGH-TECH DOTYKOVÝCH OBRAZOVEK ZAUJAL ZÁKAZNÍKY

TAG Global Systems vyrábí jedny z nejvíc inovativních a výkonných dotykových televizí o úhlopříčce 2 metry a více. Aby uspěli proti konkurenci tradičních velkých značek, potřebovali zaujmout zákazníky hned od počátku meetingu.

NAŠE ŘEŠENÍ

Úvodní část prezentace tvoří 3D intro s navazujícím interaktivním menu. Klíčovou částí prezentace je 3D vizualizace obří televize, zobrazené v různých prostředích. Součástí modelu je infografika panelu s konektory, která se zobrazuje při pootočení televize do vhodného úhlu. Na tuto 3D část navazují 2D animované slidy představující bližší parametry a popis produktů.

Prezentace také obsahuje slidy určené pro sběr dat s možností exportu do CRM systému společnosti. Díky inteligentnímu designu může být stejná prezentace spuštěna na relativně malé obrazovce smartphonu stejně jako na velké dotykové obrazovce.

VÝSLEDEK

Díky nové prezentaci se obchodníků daří lépe obhájit a vysvětlit hodnotu TAG televizí. Provedení prezentace zákazníky zaujme na první pohled. Data sesbíraná během prezentace poskytují cenné údaje marketingovému oddělení i obchodním manažerům.