Z HOTELOVÉ PŮJČOVNY KOL STRHUJÍCÍ ZÁKAZNICKÁ ZKUŠENOST

TOPkolo je největší prodejce a pronajímatel elektrických kol v Ostravě. Společnost prodává a půjčuje několik druhů kol od městských verzí po nadšence pro trial a skákání. V současnosti se společnost rozhodla rozšířit možnost pronájmu o spolupráci s hotely a centry pro volný čas v regionu. Svůj nový produkt ale potřebovali nabídnout způsobem, který by zákazníky zaujal.

NAŠE ŘEŠENÍ

Vytvořili jsme pro TOPKolo atraktivní a nápaditou interaktivní prezentaci, kterou mají zákazníci k dispozici ve vestibulech hotelů. Potenciální zákazníci tak mohou:

  • Prohlédnout si úžasná videa downhill jezdců, která je nadchnou
  • Listovat interaktivním 3D katalogem dostupných kol
  • Získat podrobné informace o daném typu kola
  • Vyplnit kontaktní formulář, pokud chtějí dostat více informací

Díky funkcím pro správu dokumentů, TOPKolo navíc může všechny tyto změny provádět z jednoho místa a aktualizace se samy stáhnou do všech zařízení, na kterých prezentace běží.

VÝSLEDEK

PRESENTIGO řešení je výhodné také pro hotely, protože vyžaduje minimální údržbu a umožňuje jim sbírat data a postřehy o slžbě přímo od zákazníků. Řešení se tak ukázalo jako výhra pro všechny strany.

Vytvořili jsme pro TOPKolo atraktivní a nápaditou interaktivní prezentaci, kterou mají zákazníci k dispozici ve vestibulech hotelů. Nabízí potenciálním zákazníkům možnost prohlédnout si videa, procházet jednotlivé 3D modely kol, získávat informace a poskytovat zpětnou vazbu přímo v prezentaci.