JAK 3D MODELY MĚNÍ PRODEJ REALIT

WBG, developer realit, který nabízí výstavbu projektů ve vybraných lokalitách, řešil představení své řady sedmi typových domů v různých variantách a modifikacích. Protože šlo hlavně o to nabídnout zákazníkům co nejvíc možností přizpůsobit domov svojí představě, obrátili se ve WBG na PRESENTIGO.

NAŠE ŘEŠENÍ

Pro každý dům jsme vytvořili samostatnou prezentaci s popisem barevných variant, interaktivních fotogalerií a 3D vizualizací domu, kde si potenciální zákazník mohl vybrat z různých modifikací a na modelu si je prohlédnout. Model obsahuje 3D konfigurátor, který zobrazuje jednotlivá patra a jejich varianty. Cílem bylo, aby si lidé objednali to, co jim vyhovuje. K tomu všemu jsme připravili ještě jednu prezentaci lokality a jednu, v které mohli makléři sbírat data o vážných zájemcích. Prezentace byla vytvořina pro použitá na velkých dotykových televizích.

VÝSLEDEK

S využitím PRESENTIGO při představení developerského projektu, snížili makléři počet schůzek před podpisem smlouvy. Mimo větší srozumitelnosti tak D vnáší do realit i přesvědčivost.

Related Portfolio